About Us
Az alábbiakban megtekinthetik a soron következő meghallgatás időpontjait, és a tanszakon tanító tanárok neveit.

Előfelvételi időpontok

Klasszikus tanszak

Fuvola

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 25. (hétfő)
1400
Dr. Csetényi Gyula
november 29. (péntek)
1400
Barta Ágnes
november 26. (kedd)
1100
Radnóti Katalin

Oboa

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
nov. 26. (kedd)
1100
Parák Klára

Klarinét

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 25. (hétfő)
1315
Varga István

Szaxofon

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 29. (péntek)
1400
Dr. Puskás Levente

Fagott

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 28. (csütörtök)
1100
Ujfalusi Ivett

Trombita

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 26. (kedd)
1100
Tóth Tamás

Harsona

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 27. (szerda)
1400
Koppányi Béla
Fejér András

Kürt

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
Előzetes egyeztetés szükséges.
Kérjük vegye fel a kapcsolatot az intézménnyel.

Tuba

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 28. (csütörtök)
1700
Kovács Zalán

Zongora

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 27. (szerda)
1000
Suki András
Bihary László
november 26. (kedd)
1600
Vida Klaudia

Gitár

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 28. (csütörtök)
1430
Bernáth Ferenc
november 27. (szerda)
1200
Roth Ede

Hegedű

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 29. (péntek)
900
Ökrös Attila
november 25. (hétfő)
1400
Suha Tamás

Cselló

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 26. (kedd)
1300
Lisztes Berta

Nagybőgő

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 27. (szerda)
930
Tabányi Tibor

Magánének

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 26. (kedd)
1400
Cserna Ildikó
november 28. (csütörtök)
1400
Onder Ágnes
november 29. (péntek)
1000
Holczer Irma
november 25. (hétfő)
1600
Koós Flóra

Ütő

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
Előzetes egyeztetés szükséges.
Kérjük vegye fel a kapcsolatot az intézménnyel.

Orgona, egyházzene

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 25. (hétfő)
1400
Lénárt Linda

Elmélet (kötelező)

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 27. (szerda)
1400
Jobbágy Bence
Nagy Éra Rita
Timkó Gábor

Jazz tanszak

Zongora

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 27. (szerda)
1530
Ifj ."Szakcsi" Lakatos Béla
november 26. (kedd)
1500
Balogh Zoltán

Gitár

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 27. (szerda)
1300
Balogh Roland
november 29. (péntek)
1230
Szalay Gábor

Dob

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 25. (hétfő)
1100
Balázs Elemér
november 26. (kedd)
1300
Pusztai Csaba

Basszusgitár

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 26. (kedd)
1400
"Pluto" Horváth József

Bőgő

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 26. (kedd)
1400
"Pluto" Horváth József

Szaxofon

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 26. (kedd)
1400
"Soso" Lakatos Sándor

Ének

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 29. (péntek)
1200
Winand Gábor
november 25. (hétfő)
1200
Horváth Cintia

Elmélet (kötelező)

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 27. (szerda)
1400
Regály György

Népzene tanszak

Népi ének

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 29. (péntek)
1530
Szalai Fatima

Fúvós hangszerek

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 26. (kedd)
12
Bede Péter

Vonós hangszerek

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 28. (csütörtök)
1600
Kiss-Balbinat Ádám

Cimbalom

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 26. (kedd)
1400
Farkas Rózsa

Citera

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 28. (csütörtök)
1400
Gersy Lili

Tambura

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 28. (csütörtök)
1400
Gersy Lili

Szín- és táncművészet

Meghallgatás időpontja:Tanár neve:
november 25. (hétfő)
1300
László G. Attila
Tóth Szilvia Lilla
Ifj. Nádasdy András
Írjon nekünk!

This is what we do

Introduction

Sell Goods

Mission

Make Profit

Business